PODZIĘKOWANIA

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego pragną wyrazić gorące i serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc i życzliwość okazaną naszej placówce przy organizacji zabawy karnawałowej. Szczególne podziękowania dla wszystkich osób, które bawiły się na sali w Michałowiew dniu 21 stycznia 2017 roku.

Dziękując za serce i ofiarność, życzymy sukcesów w realizacji życiowych planów.

Styczeń 2017r.

.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna,

oraz Uczniowie składają podziękowanie  Radzie Rodziców

przy Szkole Podstawowej im ks. Jana Twardowskiego  w Kolniczkach za zakup nagłosnienia - 2 kolumn nagłaśniających, które są wykorzystywane do nagłaśniania naszych akademii szkolnych, oraz za ufundowanie tablicy interaktywnej wraz z projektorem.

Podziękowanie dla Pana Stefana Klimczaka  za użyczenie autobusu i nieodpłatne zawiezienie nas do Góry w ramach akcji " I ty możesz zostać świętym Mikołajem"

Podziękowanie dla pana Bartłomieja Banaszaka

Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz wychowawcy serdecznie dziękują za pomoc w zorganizowaniu wycieczki szkolonej na Pocztę Polską w Komornikach.

Podziękowanie dla pani Anny Nowaczyk

Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz wychowawcy serdecznie dziękują za pomoc w zorganizowaniu wycieczki szkolonej do Straży Pożarnej w Krzesinach.

Uczniowie kl. II, III"a" i "b" oraz dzieci 6 - letnie wraz z wychowawcami

bardzo dziękują p. Sławomirowi Studzińskiemu z Jarocina za poświęcony

czas, ciekawe opowieści o życiu pszczół oraz upominki.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do p. Krzysztofa Stillera

za użyczenie autobusu i nieodpłatne zawiezienie nas do pasieki w Jadwigowie.

Podziękowania dla aspi.Marka Sot i asp. Sebastiana Tasiemskiego

z Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu,za poświęcony czas,życzliwość

i okazane serce w spotkaniu z dziećmi.

Podziękowanie dla

Pani Bożeny Idziaszek

za podarowane truskawki,

które otrzymaliśmy

z okazji Dnia Dziecka,

oraz lody

od firmy "Augusto"

z Jarocina.

DZIĘKUJEMY!!!!!:)

Serdecznie dziękujemy panu Stefanowi Klimczakowi za poświęcenie swojego czasu i udostępnienie własnego autobusu w ramach akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!”.

Grudzień 2014r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom naszj stółówki szkolnej.

Dyrektor, uczniowie i nauczyciele

Kolniczki, październik 2015r.