Zimo, zimo przybywaj!

21.12.2015, 22:17, Alina Tomaszewska

17 grudnia 2015 r. w naszej szkole obchodziliśmy

Powitanie Zimy. Tego dnia dzieci należące do Małego Samorządu Uczniowskiego przybyły do szkoły ubrane w stroje w niebieskim kolorze.


O ustalonej godzinie wszyscy zebrali się w sali gimnastycznej. Po powitaniu najmłodszych uczniów przez opiekuna samorządu, omówieniu zadań oraz dokonaniu podziału na grupy dzieci z ochotą zabrały się do pracy.
Zadaniem każdej grupy było wykonanie „gazetowego bałwanka”. Wszystkie grupy wzorowo wykonały zadanie. Dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem i jak zwykle wykazały się dużą kreatywnością.
Wyeksponowanie tych pięknych prac na szkolnym korytarzu to nadzieja na przywołanie prawdziwej zimy, która w tym roku bardzo ociąga się z przyjściem do nas. Był to dzień pełen radości i wspaniałej zabawy, nawet jeśli za oknem brak długo oczekiwanego przez dzieci białego puchu.
 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz