Zakończnie Roku Szkolnego

01.07.2016, 15:20, administrator

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016 w naszej szkole rozpoczęła się Mszą św. o godz. 8:30. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, gdzie, w sali gimnastycznej nastąpił dalszy ciąg uroczystości.

Po powitaniu wszystkich przez panią dyrektor Barbarę Łukaszyk, uczniowie klasy V przedstawili program artystyczny, podczas którego pożegnali opuszczających mury naszej szkoły szóstoklasistów.
W dalszej części uroczystości wystąpili uczniowie klasy szóstej, którzy swym pożegnalnym programem wzruszyli do łez niemal wszystkich zebranych na sali.
Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród i świadectw z wyróżnieniem uczniom klas VI - I, którego dokonała pani dyrektor wraz wychowawcami poszczególnych klas. Absolwenci otrzymali również nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe.
Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie pozostałych świadectw i pożegnanie z wychowawcami.
Na zakończenie uroczystości rodzice, absolwenci oraz nauczyciele udali się na wspólny poczęstunek, aby jeszcze przez chwilę spędzić razem miło czas.