Zakończenie Roku Szkolnego

03.07.2018, 13:01, administrator

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się Mszą św. o godz. 8:30. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, gdzie, w sali gimnastycznej nastąpił dalszy ciąg uroczystości.

Po powitaniu wszystkich przez panią dyrektor Barbarę Łukaszyk, uczniowie klasy IV przedstawili program artystyczny, podczas którego pożegnali pożegnali rok szkolny a powitali wakacje.

Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród i świadectw z wyróżnieniem uczniom klas I - VII, którego dokonała pani dyrektor wraz wychowawcami poszczególnych klas.
Po odśpiewaniu hymnu szkoły i wyprowadzeniu sztandaru uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie pozostałych świadectw i pożegnanie z wychowawcami.