Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19.08.2019, 12:59, administrator

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w naszej szkole rozpoczęła się Mszą św. o godz. 8:30. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, gdzie, w sali gimnastycznej nastąpił dalszy ciąg uroczystości.


Po powitaniu wszystkich przez panią dyrektor Barbarę Łukaszyk, uczniowie klasy VII przedstawili program artystyczny, podczas którego pożegnali opuszczających mury naszej szkoły ósmoklasistów.

Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród i świadectw z wyróżnieniem, którego dokonała pani dyrektor wraz wychowawcami poszczególnych klas. Absolwenci otrzymali również nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe.
Następnie pracownicy, rodzice oraz uczniowie podziękowali pani dyrektor za to, iż w latach 2013 – 2019 kierowała naszą placówką oraz życzyli wielu sukcesów w dalszych latach pracy.

Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie pozostałych świadectw i pożegnanie z wychowawcami.

 

 

 

 

 

 

 

 
« Wstecz