XIII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

25.05.2015, 22:02, Bogumiła Becela

 W sobotę 18 kwietnia Adam Stachowiak i Kacper Józefiak (obaj z kl. VI) stanęli w szranki z 38 reprezentantami szkół powiatu średzkiego podczas XIII Powiatowego Konkursu Przyrodniczego.


Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się w poniedziałek 18 maja. I tu czekała nas ogromna niespodzianka. Okazała się, że obaj reprezentanci naszej szkoły znaleźli się w gronie laureatów. Kacper zajął VI miejsce, a Adam pokonał wszystkich konkurentów, zajął I miejsce. Został zatem najlepszym znawcą przyrody wśród uczniów szkół podstawowych powiatu średzkiego. W nagrodę za zaprezentowaną wiedzę chłopcy otrzymali dyplomy, ciekawe książki przyrodnicze i sprzęt elektroniczny, o ich opiekunka podziękowanie za dobre przygotowanie do XIII Powiatowego Konkursu Przyrodniczego.

 
« Wstecz