Wyjazd na pływalnię

06.11.2014, 21:48, Beata Kaczmarek

4 listopada dzieci z klas I-II naszej szkoły po zajęciach lekcyjnych udały się na basen do Jarocina. Dla młodszych uczniów była to pierwsza wycieczka na pływalnię, więc emocji nie brakowało.


Od samego rana w klasach pod tablicą zalegały koła ratunkowe, rękawki do pływania i różnego rodzaju akcesoria do zabawy w wodzie. Po 12.00 w dobrych humorach wyjechaliśmy z Kolniczek. Trochę zamieszania było w szatni- gdzie zostawić buty? Przecież wszystkie szafki są białe, więc która moja? Co zrobić z kurtką i resztą ubrań? Po uporaniu się z tymi pytaniami, zaopatrzeni w stroje, czepki, klapki i wszystko, co potrzebne, żeby dobrze się bawić, przez godzinę korzystaliśmy z pływalni. Zabawa była naprawdę przednia, bo fajnie jest popluskać się w wodzie, gdy za oknem listopad. Żal było wracać. Stan osobowy zgadzał się co do „sztuki”, ale z ubraniami już było gorzej. Wróciliśmy bez jednej skarpety, za to z dodatkową parą majtek, do których nikt nie chciał się przyznać. Humory i pogoda dopisały.

 

FOTOGALERIA >>>

 

 
« Wstecz