Wyjazd do Radlina

14.06.2016, 20:21,

Dnia 13.06.2016r.dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz ze swoimi rodzicami udały się
 na wycieczkę do Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Tęcza” w Radlinie.
 W ośrodku czekały na nas super atrakcje: zjeżdżalnia dmuchana, trampolina, gokarty, zabawa w kulkach, malowanie twarzy .Nie było czasu na nudę, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Głodne dzieci częstowały się pysznymi drożdżówkami i plackiem, które upiekły mamusie ( przepis na drożdżówki obiecał dostarczyć nam wkrótce tata Fabiana, zainteresowane osoby proszę pytać w oddziałach przedszkolaków).Dla każdego dziecka została przygotowana również kiełbaska z grilla oraz wata cukrowa. Po trzech godzinach wrażeń ,,pełne brzuszki”, zmęczone, ale uśmiechnięte wróciły z rodzicami do swoich domów.

 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz