Wycieczka do Gniezna

17.12.2015, 21:55, Karolina Walkiewicz

Dnia 15.12. 2015r. dzieci z klas I-III wyjechały na całodniową wycieczkę.
 Najpierw zwiedziliśmy fabrykę cukierków - „krówek” w Czerniejewie. Zapoznaliśmy się z etapami produkcji tego przysmaku, a także mogliśmy go spróbować. 


Następnie w fabryce produkującej ozdoby choinkowe przeszliśmy kolejne etapy produkcji bombek. Zwiedziliśmy działy: „dmuchania”, „srebrzenia”, „lakierowania” i „dekoracji”. Podczas warsztatów plastycznych dzieci miały możliwość samodzielnie ozdobić bombki według własnej inwencji twórczej. Powstały prawdziwe dzieła sztuki! Po zajęciach plastycznych mogliśmy też zakupić świąteczne dekoracje w firmowym sklepie.
 Kolejnym punktem była wizyta w ,,Klubie zabaw dla dzieci FANTAZJA", gdzie nasze pociechy poczuły się jak w raju kiedy korzystały z trampoliny, zjeżdżalni, karuzeli, toru wyścigowego, zamków dmuchanych, wspinaczki oraz wielu innych atrakcji.
Następnie w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie obejrzeliśmy wspaniałe przedstawienie pt. „Wigilijna opowieść”.
 Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domu.

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz