Wielkanocne tradycje

06.05.2019, 11:37, Alina Tomaszewska

Gminny Konkurs Plastyczny „WIELKANOCNE TRADYCJE” rozstrzygnięty!

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach.

Celem konkursu było:

· pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Wielkanocnych,

· rozwijanie zdolności manualnych,

· kształtowanie wrażliwości estetycznych,

· rozwijanie wyobraźni, uzdolnień i inwencji twórczej dzieci.

Przy ocenie prac Komisja Konkursowa kierowała się następującymi kryteriami: zgodność pracy z tematem konkursu, oryginalność pracy, pomysłowość autorów, estetyka pracy i jej wartości artystyczne.

Dnia 05.04.2019r. spośród 70 prac plastycznych, komisja konkursowa powołana przez organizatora, przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce

Natalia Wojcieszak – Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach, klasa I

Zuzanna Nawrocka- Zespół Szkół w Klęce, klasa IIA

III miejsce

Antoni Gołębiak- Zespół Szkół im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Nowym Mieście nad Wartą, klasa II

Wyróżnienia:

Katarzyna Mielcarek - Szkoła Podstawowa w Chociczy, klasa I

Wiktoria Bierła - Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach, klasa II

Wanessa Wiśniewska - Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach, klasa II

Julia Wojtaszyk - Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach, klasa I

Agnieszka Piasecka - Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach, klasa I

Nikola Drzewiecka - Zespół Szkół w Klęce, klasa II.
Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i życzymy rozwijania swojej kreatywności i zdolności plastycznych.

Organizatorzy konkursu:

A. Tomaszewska