W DELI Parku...

19.02.2017, 13:31,

15 lutego 2017r. pogoda ukłoniła się w naszą stronę. Bardzo zależało nam, aby temperatura była na plusie, dlatego że uczniowie kl. II i III wybrali się na wycieczkę do DELI Parku- Trzebaw/ Rosnówko. Termometr nie tylko wskazywał dodatnią temperaturę, ale i słoneczko miło przygrzewało. 


Pogoda sprzyjała, humory dopisywały, więc pojechaliśmy. Na miejscu zwiedziliśmy park miniatur budowli świata (m.in. Big Ben,Tower Bridge, wieżę Eiffla, Złoty Pawilon w Kioto, więzienie w Alcatraz, World Trade Center, Kamienie Stonehenge i wiele innych), mini zoo, obejrzeliśmy gigantyczne owady i zwierzęta prehistoryczne. Po spacerze każdy uczeń własnoręcznie wykonał i ozdobił maskę karnawałową. Taki rekwizyt tego dnia był niezbędny, ponieważ po obiedzie odbył się balik maskowy. Dzieci tańczyły do znanych i lubianych przebojów. Odbyły się również różne konkurencje sprawnościowe: zespołowe i indywidualne, podczas których można było wygrać drobne upominki. Gdy okazało się, że sił jeszcze wystarczy, zostaliśmy na wewnętrznym placu zabaw. A ci, którzy chcieli już odpocząć, chętnie korzystali z gier interaktywnych, przegryzając od czasu, do czasu to babeczki, to ciastko- uśmiech. Na koniec zaopatrzyliśmy się w upominki i wyruszyliśmy do domu. Wycieczka bardzo się udała. Wrócimy tam jeszcze w czerwcu!

 

 

Fotogaleria>>>
 

 
« Wstecz