VII Konkurs Plastyczny „Święta tuż, tuż”

28.12.2016, 13:23, Monika Mikołajewicz

Dnia 22.12.2016r., zostały ogłoszone wyniki w VII Konkursie Plastycznym pt. „Święta tuż, tuż”organizowanym przez oddziały przedszkolne naszej szkoły.

W konkursie wzięło udział 40 przedszkolaków z Zespołu Szkół w Chociczy, Przedszkola „Stokrotka” w Nowym Mieście nad Wartą oraz Szkoły Podstawowej w Kolniczkach.
Prace dzieci były bardzo różnorodne, od papierowych przez pracę z masy solnej do przestrzennych, ogromnego rozmiaru, komisja miała więc bardzo trudne zadanie. Po długich naradach wyłoniła zwycięzców oraz wyróżnionych w dwóch kategoriach:
w I kategorii 3-4 latki:

I miejsce- Aleksandra Wosińska- Kolniczki
II miejsce- Anna Wolniak- Kolniczki
III miejsce- Julia Szymańska – Chocicza

Wyróżnienie:
Filip Nieborak – Chocicza
Julia Szyszka - Chocicza
Ewa Anszczak – Kolniczki,
Wiktoria Banaszak – Kolniczki,
Lilianna Banaszak - Kolniczki

w II kategorii 5-6 latki:

I miejsce- Lena Szymkowiak - Kolniczki
      II miejsce- Julia Szulc – Nowe Miasto n/W
      III miejsce- Wiktoria Kaczmarek - Kolniczki

Wyróżnienia:
      Remigiusz Banaszak -Kolniczki
      Aleksandra Zalewska – Kolniczki
      Zuzanna Roguszczak – Kolniczki
      Amelia Kosmala – Kolniczki
      Weronika Paszek – Kolniczki

Nagrodzeni otrzymali dyplomy, kolorowanki, kredki, pisaki oraz stempelki, pozostałe dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy za udział.
Wszystkim przedszkolakom bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w VIII Konkursie Plastycznym już za rok.