VI Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkoli

17.06.2014, 21:34, Karolina Walkiewicz

12.06.2014r. w Zespole Szkół w Chociczy odbył się VI Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkoli pod hasłem: "Jestem grzeczny wyśmienicie swą grzecznością umilam życie".


Oddział 6-latków z naszej szkoły reprezentowali: Miłosz Józefiak recytując wiersz J. Brzechwy "Kwoka" zajął I miejsce, Julia Nowak z tym samym wierszem - zajęła II miejsce. Dyplom z wyróżnieniem otrzymała Oliwia Gołembniak, która recytowała wiersz T. Rutkowskiej -Wojciechowskiej "Zwroty grzecznościowe", a dyplom za udział Karolina Nowaczyk z wierszem M. Strzałkowskiej "W zoo".
Wszyscy uczestnicy oprócz dyplomów otrzymali książki pięknie ukryte w tekturowych teczkach z rączką.


Serdecznie gratulujemy!
 

FOTOGALERIA >>>

 

 

 

 

 

Przejdź do Nasze Sukcesy >>>

 
« Wstecz