V Miedzyszkolny Konkurs Plastyczny ''Święta tuż, tuż...''

20.12.2014, 21:01, Anita Gorzelanczyk - Chybka

18 grudnia w świątecznej atmosferze z kolędami w tle nastąpiło wręczenie nagród w konkursie plastycznym ,, Święta tuż, tuż...". Była to V edycja tego konkursu organizowanego przez oddział przedszkolny naszej szkoły, w której udział wzięło 20 dzieci z Zespołu Szkół w Chociczy i Klęce oraz Szkoły Podstawowej w Boguszynie i Kolniczkach.


 


Prace przedszkolaków były ciekawe i twórcze. Konkurs rozpatrzono w dwóch kategoriach wiekowych:3,4-latki oraz 5,6-latki. W grupie młodszej I miejsce zajęła Maja Nagła z Chociczy, II miejsce Remigiusz Banaszak z Kolniczek, III miejsce Vanessa Gwizdek z Nowego Miasta nad Wartą , wyróżnienia: Aleksandra Mikołajczak z Nowego Miasta, Adam Forszt z Chociczy. W grupie starszej I miejsce zajęła Aleksandra Kozubska z Boguszyna, II miejsce Maja Wosińska z Kolniczek, III miejsce Malwina Rybczyńska z Chociczy , wyróżnienia: Dawid Jarzyniak z Kolniczek, Oliwia Pawłowska z Chociczy, Tymoteusz Świgoń z Chociczy, Piotr Durczak z Chociczy. Nagrodzeni otrzymali książki i puzzle. Wszystkim mocno gratulujemy i zapraszamy za rok do wzięcia udziału w naszym konkursie!!!:)

 

FOTOGALERIA >>>

 


 

 
« Wstecz