TENIS STOŁOWY

14.11.2013, 19:01, Agnieszka Sobczak

W dniu 29.10.2013 r. w naszej szkole odbył się Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców na szczeblu powiatowym.
Mistrzowie gmin z powiatu średzkiego stanęli do rywalizacji o awans do kolejnej fazy rozgrywek rejonowych.

W kategorii dziewcząt, I miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół w Starkówcu Piątkowskim, II miejsce wywalczyły dziewczęta z Zespołu Szkół w Zaniemyślu.
Na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna z Zespołu Szkół w Pięczkowie.
Kinga Andraszak, Martyna Bartkowiak i Natalia Bartkowiak reprezentowały naszą szkołę (SP Kolniczki). Niestety przypadło im najgorsze miejsce tuż za podium, miejsce IV.
Po zaciętej rywalizacji w kategorii chłopców zwycięską drużyną okazała się reprezentacja Zespołu Szkół w Pięczkowie, prowadzona przez p. Grzegorza Nowaka.
Srebrny medal zdobyła drużyna z Zespołu Szkół w Słupi Wielkiej. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna z Zespołu Szkół w Zaniemyślu.
Mistrzowie naszej gminy w kategorii chłopców czyli Zespół Szkół w Klecę, uplasował się na IV miejscu.
Uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, statuetki oraz za miejsca I-III medale.