Teatrzyk pt. "Księżniczka na ziarnku grochu"

04.11.2014, 21:48, Anita Gorzelanczyk - Chybka

Dnia 30.10.2014r. około godziny 9.00 grupa pięciolatków, klasa Ia, Ib,II oraz klasa III wyruszyły w drogę do Środy Wlkp. na teatrzyk pt. "Księżniczka na ziarnku grochu".
 


Podczas godzinnego przedstawienia można było podziwiać grę aktorów, stroje oraz efekty specjalne. Dzieci z wielką ciekawością oraz zainteresowaniem śledziły losy głównych bohaterów. Dym pojawiający się nie wiadomo skąd, pioruny wzbudziły chwilę grozy dla oglądających, niektóre dialogi między aktorami wywołały uśmiechy na twarzach naszych widzów, emocji nie brakowało!!! Wyjazd miał na celu eksponowanie artystycznych i wychowawczych wartości przedstawień teatralnych, nabywanie umiejętności obcowania z kulturą i sztuką, wdrażanie do roli widza, stwarzanie okazji do nowych doznań i przeżyć werbalnych i pozawerbalnych, kształtowanie umiejętności właściwego zachowania w miejscach publicznych.

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz