Seniorzy w szkole

25.12.2015, 18:58, Karolina Walkiewicz

Tradycyjnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia, w tym roku 21 grudnia, gościliśmy w naszej szkole Seniorów oraz przedstawicieli samorządu lokalnego.


W miłej atmosferze, przy słodkościach, zebrani obejrzeli przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów klasy IIa i III. Uroku inscenizacji dodały kolędy w wykonaniu zespołu wokalnego pod kierunkiem p. Elżbiety Wawrzyniak przy akompaniamencie p. Jarosława Królikowskiego. Odwiedził nas także Mikołaj ze Śnieżynkami. Wspólnie wręczyli gościom upominki przygotowane przez uczniów z kółka plastycznego wraz z p. Bogumiłą Becelą i p. Kingą Szulc. Pani dyrektor Barbara Łukaszyk podziękowała za przygotowanie programu artystycznego, złożyła świąteczne życzenia i zaprosiła na słodki poczęstunek. Na zakończenie wszyscy śpiewali kolędy, które sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.
 Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości, a w szczególności:
• p. Jarosławowi Tomaszewskiemu
• p. Włodzimierzowi Bartkowiakowi
• p. Annie i Adrianowi Nowaczyk
• p. Paulinie Garbarek
• Rodzicom
• Pracownikom szkoły.
 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz