Seniorzy w szkole

15.12.2014, 19:06, Alina Tomaszewska

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. Dnia 15 grudnia 2014r. w naszej szkole odbyło się miłe spotkanie. Tego dnia odwiedzili nas Seniorzy oraz przedstawiciele samorządu lokalnego i OPS-u.


W miłej atmosferze, przy słodkościach, zebrani obejrzeli przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów klasy II i III. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, diabłów oraz trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Uroku inscenizacji dodały kolędy w wykonaniu zespołu wokalnego, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Odwiedził nas także Święty Mikołaj ze Śnieżynkami, który wręczył upominki przygotowane przez dzieci z kółka plastycznego.
W dalszej części pani dyrektor Barbara Łukaszyk podziękowała za przygotowanie i przedstawienie programu artystycznego. Złożyła świąteczne życzenia i zaprosiła na słodki poczęstunek. Na koniec w wyśmienitych humorach wszyscy przystąpili do wspólnego śpiewania kolęd i piosenek biesiadnych.
 

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz