Ryby w Wodzie

28.05.2016, 15:03, Alina Tomaszewska

Pływanie to najzdrowsza forma aktywności ruchowej. Od października do maja chętni uczniowie klas I-III mieli możliwość uczestniczenia w cyklicznych wyjazdach na krytą pływalnię w Jarocinie, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów nabywali umiejętności pływackie oraz przełamywali lęk przed wodą.


Mamy nadzieję, że dzięki tym lekcjom na basenie wzrosła świadomość u dzieci na temat zdrowego trybu życia i bezpiecznego korzystania z uroków kąpieli. Rodziców z pewnością ucieszy fakt, że ich pociechy czują się na basenie „jak ryby w wodzie”. Wielu z nich potrafi samodzielnie utrzymać się na wodzie. Wszystkim dzieciom życzymy dalszych sukcesów w poszerzaniu zdobytych umiejętności. W zdrowym ciele, zdrowy duch!

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz