Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „TRADYCJE WIELKANOCNE”

07.04.2015, 19:19, Alina Tomaszewska

26 marca 2015r. odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „TRADYCJE WIELKANOCNE”, który adresowany był do uczniów klas I-III z terenu naszej gminy.

Celem konkursu było:
• pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Wielkanocnych,
• rozwijanie zdolności manualnych,
• kształtowanie wrażliwości estetycznych,
• rozwijanie wyobraźni, uzdolnień i inwencji twórczej dzieci.
Na konkurs wpłynęły w sumie 22 prace plastyczne ze Szkoły Podstawowej w Kolniczkach oraz Zespołu Szkół w Chociczy. Autorzy prac wykazali się dużą pomysłowością i oryginalnością.
Jury przy ocenianiu prac brało pod uwagę zgodność pracy z tematem konkursu, staranność i estetyczność wykonania pracy oraz oryginalność i pomysłowość.

Nagrody zdobyli:
I miejsce- Patrycja Wyparło (Szkoła Podstawowa w Kolniczkach)
II miejsce- Miłosz Gołembniak (Szkoła Podstawowa w Kolniczkach)
III miejsce- Aleksandra Roszak (Szkoła Podstawowa w Kolniczkach)
Wyróżnienia przyznano: Sylwii Łukaszyk i Bartoszowi Kudaj ze Szkoły Podstawowej w Kolniczkach oraz Dorocie Jankowskiej z Zespołu Szkół w Chociczy.
Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy, nagrody książkowe oraz drobne upominki .
Podziękowania za solidną pracę otrzymało również Szanowne Jury.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!