Rozczytane Czterolatki

05.06.2016, 22:09, Anita Gorzelanczyk - Chybka

W roku szkolnym 2015/2016 w ramach akcji ,, Rozczytane Czterolatki" z przedszkolakami ,, współpracowała" pani Małgorzata Pacholska.

I spotkanie odbyło się 20.X.2015r.- ,, Posłuchajcie bajki nowej , prostokątnej i kwadratowej."- D. Wawiłow
II spotkanie odbyło się 15.XII.2015r.- ,, Cecylka Knedeleki i Boże Narodzenie."- J. Krzyżanek
III spotkanie odbyło się 09.III.2016r.- ,, Marysia i psotny kotek."- N. Berkane i A. Nesme
IV spotkanie odbyło się 19.V.2016r. - ,, Franklin i książka z biblioteki."- P. Bourgeois
Pani Małgosia nie tylko czytała, wymyślała również zajęcia plastyczne.
Zawsze było ciekawie i miło. Dzieci za niezwykłe przygody z książką podziękowały laurkami ,które same przygotowały.
Natomiast my dostaliśmy zaproszenie do Oddziału dla Dzieci, gdzie książek jest bez liku a każda z nich odkrywa nowe, niezwykłe historie.
Dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.