Przedświąteczna akcja zakończona!

20.12.2016, 18:07, Alina Tomaszewska

Pod koniec listopada po raz kolejny w naszej szkole zorganizowana została przedświąteczna akcja „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” Zbiórka darów trwała do 09 grudnia.

Głównym celem akcji było kształtowanie wśród uczniów wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka.
Przez wiele dni dzieci z wielkim zaangażowaniem przynosiły do szkoły artykuły spożywcze, przybory szkolne, książki, układanki, środki czystości, dezodoranty, odzież oraz zabawki.
Po zakończonej zbiórce, 15 grudnia dzięki uprzejmości pana Stefana Klimczaka, odwiedziliśmy Dom Wsparcia Dziecka i Rodziny „Domostwo w Górze” . Wraz z życzeniami świątecznymi przekazaliśmy dzieciom zebrane upominki. Jak zwykle zostaliśmy przyjęci ciepło i serdecznie przez kadrę oraz dzieci, które szybko zaprzyjaźniły się z naszymi uczniami.
Za wszystko, co udało się zebrać w imieniu podopiecznych domu dziecka i własnym bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy.