Program Biblioteki Narodowej

20.12.2014, 21:59, Anna Nowaczyk

Biblioteka naszej szkoły w ramach współpracy z Biblioteką Publiczną w Nowym Mieście nad Wartą przystąpiła do Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” Priorytet 2- Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych.


Biblioteka szkolna otrzymała w depozycie książki i audiobooki z Biblioteki Publicznej w Nowym Mieście nad Wartą, które są udostępniane uczniom oraz nauczycielom podczas zajęć dydaktycznych i opiekuńczych. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszą się „Dynastia Miziołków”, opowiadania ks. Jana Twardowskiego oraz książki Grzegorza Kasdepki.
Dziękujemy Bibliotece Publicznej w Nowym Mieście nad Wartą za objęcie programem i współpracę.

 


 

 
« Wstecz