Pokaz tańca Hip Hop

30.10.2014, 20:44, Karolina Walkiewicz

We wtorek, 21 października w naszej szkole odbył się pokaz tańca w stylu HIP HOP prezentowany przez instruktora p. Łukasza Mielcarka. Zajęcia odbyły się na sali gimnastycznej. Najpierw udział wzięli uczniowie klas IV - VI, następnie oddział przedszkolny i klasy I - III.


Celem było zachęcenie dzieci do skorzystania z możliwości udziału w zajęciach tanecznych, które będą odbywać się w każdy czwartek w sali GOK w Nowym Mieście nad Wartą. Zajęcia są bezpłatne i podzielone na dwie grupy wiekowe:
o godzinie 17.00 - dla dzieci 5-8 lat
o godzinie 18.00 - dla dzieci 9-13 lat.
Podkreślić należy, że taniec przyczynia się do ogólnego rozwoju fizycznego, zapobiega wadom postawy, kształtuje świadomy ruch, oddech, ćwiczy koncentrację uwagi i orientację w przestrzeni oraz szybką reakcję na określone polecenia, a także rozładowuje napięcia.
Dzieci bawiły się znakomicie. Zachęcamy do udziału w zajęciach wszystkich zainteresowanych.

 

FOTOGALERIA >>>


 

 
« Wstecz