Odwiedziny Mikołaja w szkole

09.12.2014, 22:30, Alina Tomaszewska

Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, 5 grudnia w naszej szkole pojawił się długo wyczekiwany Gość – Święty Mikołaj!


Wizyta Mikołaja, to dla wszystkich ogromne przeżycie i duża radość. Tego dnia już od samego rana dzieci z niecierpliwością nasłuchiwały odgłosu dzwonka. Święty, jak zwykle, pamiętał o wszystkich, najpierw odwiedził oddział przedszkolny, następnie uczniów z klas I-III oraz IV-VI. Najmłodsi radośnie przywitali Go specjalnie przygotowanymi piosenkami. Po otrzymaniu prezentów rozpoczęło się gorączkowe sprawdzanie ich zawartości. Następnie Mikołaj pożegnał się i odjechał, aby dalej rozdawać prezenty i sprawiać innym tyle radości, co nam.


Cóż, na szczęście za rok znów nas odwiedzi!
 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz