„Noc z Pinokio i Gepetto”

16.10.2016, 22:27, Agnieszka Królikowska

W dniach 13 – 14 października odbyła się po raz pierwszy „Noc z Pinokio i Gepetto”.
Wzięło w niej udział 11 dzieci z klasy z IV.
Poprzez wspólne przeżywanie razem z podopiecznymi tej „przygody” opiekunowie dyskretnie realizowali postawione sobie cele. 


Były nimi : uczenie dzieci samodzielności i odpowiedzialności (w pobliżu nie czuwali rodzice!), a także umiejętności podejmowania ważnych dla siebie i innych decyzji. Uczniowie mieli możliwość poznać inne niż na co dzień formy spędzania wolnego czasu i być współorganizatorami naprawdę dobrej zabawy: same ją zaplanowały, zorganizowały i przeprowadziły. Spędzenie nocy poza domem, w warunkach częściowo, można rzec, „spartańskich” na pewno uczyniło z uczestników tego wydarzenia osoby bardziej dorosłe i odpowiedzialne.


Głównymi punktami „Nocy z Pinokio i Gepetto” były:

- ognisko – kiełbaski upieczone były bardzo pyszne;
- gry zespołowe na sali gimnastycznej (turniej piłki nożnej)
- kolacja w nocy - smaczna pizza
- dyskoteka
- czytanie „Pinokia” na dobranoc
Wszyscy świetnie się bawili. Serdecznie dziękuję uczestnikom za wspaniale, wspólnie spędzony czas.

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz