Muminek, Włóczykij, Panna Migotka... czyli zabawy z Muminkami

14.11.2014, 19:52, Anna Nowaczyk

13 listopada uczniowie klasy IV (Aleksandra Matuszak, Julia Walkowiak, Oliwia Wyparło i Bartosz Piotrowski) wzięli udział w konkursie czytelniczym organizowanym przez Oddział dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Nowym Mieście nad Wartą i bibliotekę Zespołu Szkół w Klęce.


Nasi uczniowie rywalizowali z rówieśnikami z Klęki i Boguszyna. Do zadań konkursowych należało rozwiązanie testu ze znajomości treści książki Tove Jansson pt: „Opowiadania z Doliny Muminków” oraz wykonanie techniką kolażu portretu swojego ulubionego bohatera tej książki.
Aleksandra Matuszak zajęła II miejsce. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i zakładkami, a zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe.

 

FOTOGALERIA >>>


 

 
« Wstecz