Marta z klasy VI najlepsza

25.05.2015, 22:12, Bogumiła Becela

Kibolski Klub Dyskusyjny Lecha Poznań przy honorowym patronacie Klubu Seniorów Lotnictwa Aeroklubu Poznańskiego im. Wandy Modlibowskiej, Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego w Lusowie zorganizował dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów całej Wielkopolski konkurs plastyczny pt.: „Chwała bohaterom” - Powstanie Wielkopolskie 1918/1919 oczami najmłodszych.


Do konkursu przystąpili również przedstawiciele naszej szkoły. Teoretyczne przygotowana przez nauczyciela historii grupa dziewczyn z VI klasy wykonała swoje prace na zajęciach plastycznych. Postawiliśmy na technikę pastelową w tonacji czarno - białej. Wyniki konkursu okazały się dla nas bardzo miłym zaskoczeniem. Praca Marty Ignasiak została najwyżej oceniona w jej kategorii wiekowej. Oprócz tego Marcie przyznano jedną z trzech nagród specjalnych. I rzeczywiście była to nagroda niesamowita - lot widokowy samolotem nad Poznaniem.

 
« Wstecz