Maraton czytelniczy

12.03.2017, 18:13, Beata Świderska

22 lutego 2017 roku odbył się kolejny konkurs czytelniczy w ramach projektu Moda na…CZYTANIE 2. Maraton Prozy pod hasłem: Opowiadamy historie. Do konkursu zgłosiło się 31uczestników z klas II – VI oraz z dwoje sześciolatków z oddziału,,O” – Nikola Rodziak i Adam Forszt, który zaskoczył wszystkich świetną dykcją i płynną narracją baśni ,,Czerwony Kapturek”.

Oto zwycięzcy z poszczególnych klas:
KLASA II

1. miejsce - Oliwia Wyparło
2. miejsce - Kevin Wiśniewski
3. miejsce - Julia Bierła

Nagrodę specjalną otrzymał Adam Forszt, a wyróżnienia ,,ZA ODWAGĘ” trafiły do Doroty Konarkowskiej z kl. IIIb i Oliwii Towarek z kl. V.
Dzieciom spodobała się ta forma rywalizacji, dlatego za miesiąc planujemy kolejny konkurs. Tym razem chętni uczniowie zmierzą się w MARATONIE POEZJI pod hasłem: Mówimy wierszem.
Serdeczne podziękowania za pomoc wszystkim nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie uczniów oraz organizację imprezy. Wszyscy zwycięzcy pozostawili ślad w postaci nagrań swoich opowieści.