Koniec wakacji, witaj szkoło!

01.09.2014, 18:31, Alina Tomaszewska

Pierwszego września rozpoczął się nowy rok szkolny 2014/2015. O godzinie 8.30 uczniowie, rodzice i nauczyciele uczestniczyli we wspólnej Mszy świętej.


Następnie wszyscy udali się do szkoły. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenie pocztu sztandarowego, wspólnego odśpiewania hymnu narodowego oraz uczczenia minutą ciszy poległych w czasie II wojny światowej. W dalszej części uroczystości głos zabrała pani dyrektor Barbara Łukaszyk, która powitała wszystkich bardzo serdecznie, przekazała informacje o najważniejszych zadaniach na nowy rok szkolny, zwróciła uwagę na bezpieczeństwo i życzyła wszystkim sukcesów w nauce i pracy. Po części oficjalnej uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami klas.

 

FOTOGALERIA >>>

 


 

 
« Wstecz