Kino

10.01.2019, 22:02, administrator

20 grudnia 2018 roku uczniowie klasy VI popołudniu pojechali do kina Echo w Jarocinie na film animowany pt. ” Grinch”. W kinie świetną zabawę miały zarówno uczniowie jak i wychowawca.

Przyjemna i zabawna bajka ze świątecznym klimatem oraz mądrym przesłaniem. Ładna animacja, świetne pomysły na pokazanie miasteczka Ktosiów i domu Grincha. Nie było zbędnej agresji i obraźliwych dialogów. Kilku bohaterów, których można pokochać, nawet tego zielonego stwora. Animowany familijny film fantastyczno-przygodowy na podstawie świątecznego klasyka. Historia zrzędliwego, cynicznego zielonego stwora, który marzy o tym, by ukraść święta Bożego Narodzenia i zepsuć je mieszkańcom Ktosiowa. Zabawna, uniwersalna bajka świąteczna z dużą dawką optymizmu! Wyjazd był bardzo udany.