Jesienne inspiracje

24.09.2015, 22:03, Alina Tomaszewska

Jesień, to pora roku, która obfituje różnymi „darami” naszych ogrodów, pól i lasów. Od wielu lat ludzie korzystają z tych dobrodziejstw.
 

23 września uczniowie należący do Małego Samorządu Uczniowskiego przybyli do szkoły w kolorowych strojach jesiennych.
 


Od rana wszystkie dzieci wraz z wychowawcami przystąpiły z zapałem do przygotowania wspólnej wystawy pt. „Jesienne inspiracje”. Jej głównym celem było zaprezentowanie prac jesiennych przedstawionych różnorodnymi technikami plastycznymi. Organizacja wystawy pozwoliła zachęcić najmłodszych do rozwijania własnej inwencji twórczej, pomysłowości i talentów. Kolejny raz dzieci miały możliwość zaprezentowania swojego widzenia świata, poprzez pryzmat pięknej, polskiej jesieni. Niezwykle barwne prace ukazały ogromny potencjał twórczy, drzemiący w naszych podopiecznych.
Przez kilka najbliższych dni wystawę będzie można podziwiać w naszej szkole na dolnym korytarzu. Zapraszamy!
 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz