Jesienna Biżuteria

28.09.2016, 20:12, administrator

Jesień to wyjątkowo piękna pora roku. Jesienne skarby dają nieograniczone możliwości naszej wyobraźni i mnóstwo fajnej zabawy.


23 września dzieci z klas II- III oraz z oddziałów przedszkolnych przybyły do szkoły ubrane w czerwone stroje. Już od samego rana wraz z wychowawcami przystąpiły z zapałem do przygotowania wspólnej ekspozycji pt. „Biżuteria z darów jesieni”. Wkrótce na wystawie pojawiły się piękne czerwone korale, kolczyki, zawieszki, broszki oraz bransoletki. Wyglądały, jak prawdziwe dzieła sztuki. Organizacja galerii pozwoliła zachęcić najmłodszych do rozwijania własnej inwencji twórczej, pomysłowości i talentów. Niezwykle ciekawe i pomysłowe prace ukazały ogromny potencjał twórczy, drzemiący w naszych podopiecznych.

Przez kilka najbliższych dni wystawę będzie można podziwiać w naszej szkole na dolnym korytarzu. Zapraszamy!

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz


Dyskusja: "Jesienna Biżuteria"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze