Festyn Rodzinny

13.06.2016, 18:42, Karolina Walkiewicz

Już po raz drugi, 12 czerwca wspaniale udał się Festyn Rodzinny w naszej szkole. Część artystyczna rozpoczęła się śpiewem i recytacją wierszy ks. Jana Twardowskiego, kolejno mogliśmy obejrzeć inscenizacje autorstwa naszego patrona, a cały występ zakończyły przepiękne tańce w wykonaniu dzieci z klas młodszych i starszych. 


Następnie goście mogli korzystać z kawiarenki, gdzie serwowane były: przepyszne zapiekanki przygotowane przez nasze Panie Kucharki, ciasto upieczone przez Rodziców, lody, soki, wata cukrowa i słodycze. Po posileniu się dzieci korzystały z zamku dmuchanego oraz trampoliny, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Równocześnie uczniowie mogli wziąć aktywny udział w animacjach tanecznych przeprowadzanych przez Panie ze Szkoły Tańca ALCHEMIA we Wrześni. Swoich sił w tańcu spróbowali również nasi przyjaciele: Myszka Miki i Kubuś Puchatek, którzy, jak w zeszłym, roku zjawili się na naszym festynie ze słodkościami dla dzieci. Stałymi gośćmi naszego festynu była również Straż Pożarna, która zaprezentowała wyposażenie dwóch wozów strażackich oraz ochłodziła niektórych śmiałków zimną wodą. Absolwenci naszej szkoły również zaszczycili nas swoją obecnością, a także bardzo chętnie malowali twarze i paznokcie młodszym koleżankom i kolegom.
 Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszego festynu, sponsorom, na których zawsze możemy liczyć oraz wszystkim sympatykom naszej szkoły.

 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz