DZIEŃ ZIEMI

08.05.2017, 22:15, Karolina Walkiewicz

25 i 26 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. W tym roku postanowiliśmy przeżyć go w inny sposób niż zwykle.
 Dzieci z oddziałów przedszkolnych przeprowadziły KREATYWNE SEGREGOWANIE ŚMIECI do własnoręcznie wykonanych worków i pojemników w odpowiednich kolorach.

Uczniowie klas II, IIIa i IIIb tworzyły EKOLUDKA w formie przestrzennej z materiałów wtórnych, natomiast nasza młodzież wykazała się wiedzą ekologiczną w postaci krzyżówek i plakatów tematycznych pod hasłami: klasa IV - ,,Czyste powietrze", klasa V - ,,Dbajmy o zieleń", klasa VI - ,,Oszczędzajmy wodę".
 Wszyscy doskonale bawili się podczas wykonywania swoich zadań, a przy tym zadbali w ten sposób o większą czystość naszej planety.