Dzień Ziemi

25.04.2016, 22:27,

25 kwietnia wszyscy uczniowie naszej szkoły, swoją aktywną postawą, pokazali, że należy i warto dbać o najbliższą okolicę, a co za tym idzie o całą planetę. 


Dzień Ziemi to moment, kiedy wszyscy zgodnie uważamy, że „mieszkanie w czystym domu” jest znacznie przyjemniejsze. Dlatego zakładamy rękawice, bierzemy worki, wychodzimy w teren i zbieramy śmieci. Ich ilość wciąż przeraża. Ale uczniowie naszej szkoły nadal będą z tymi workami wychodzić. Może kiedyś, wychodząc, wrócą z pustymi? Może.
Apelujemy do wszystkich mieszkańców Ziemi: szanujmy przyrodę, nie tylko przy okazji Dnia Ziemi, ale na co dzień.
                                                                                                                                                                                    

 
« Wstecz