Dzień Przedszkolaka

28.09.2016, 20:22,

W poniedziałek 20 września po raz czwarty odchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci otrzymały zawieszki z napisem „Jestem przedszkolakiem” , które zdobiły ich ubrania.
Celem obchodów tego dnia jest propagowanie miłej, przyjaznej atmosfery w przedszkolu, czerpania radości z bycia przedszkolakiem, jak również zintegrowanie społeczności przedszkolnej.
 


Po śniadaniu w doskonałych humorach wszyscy zebrali się w sali gimnastycznej. Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania przedszkolaki ze wszystkich grup odśpiewały piosenkę „Dzień przedszkolaka” oraz zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Uroczystość uświetniła pani Dyrektor, która życzyła dzieciom „Miłego Dnia Przedszkolaka” i przyniosła dla nich słodycze. Na zakończenie imprezy każda z grup pozowała do pamiątkowego zdjęcia.
O godzinie 12.00 dzieci wyruszyły z przedszkola ze śpiewem i 2 kolorowymi transparentami z napisem ,, Dzień Przedszkolaka” , z dumą informowały mieszkańców Kolniczek o swoim święcie.
 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz