Dzień Patrona

13.06.2016, 17:40, Beata Kantorska

1 czerwca w naszej szkole po raz piąty odbył się uroczysty Dzień Patrona. Uczniowie – podobnie jak w poprzednich latach – przedstawili bardzo ciekawy program artystyczny, tym razem pełen poezji śpiewanej ks. Jana Twardowskiego, odnoszącej się do świata przyrody, ludzkich postaw oraz dziecięcych przeżyć. 


Po głównej części artystycznej poszczególne klasy zaprezentowały zebranej społeczności uczniowskiej przygotowane wraz z wychowawcami inscenizacje utworów księdza Jana. Na zakończenie akademii wręczone zostały nagrody dla zwycięzców przeprowadzonego kilka dni wcześniej „Konkursu wiedzy o życiu i twórczości ks. Jana Twardowskiego”, a delegacja uczniów złożyła bukiet kwiatów oraz zapaliła znicz pod pamiątkową tablicą. 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz