Dyskoteka walentynkowa

19.02.2017, 13:32,

16 lutego nasza szkoła rozbrzmiewała rytmem dyskotekowych przebojów, mieniła się kolorowymi światłami, pachniała damskimi i męskimi perfumami... A to wszystko za sprawą dyskoteki walentynkowej, w której udział wzięli uczniowie kl. IV-VI. Od godz. 15.30, najpierw nieśmiało,


potem coraz pewniej , wkraczali na "parkiet", by poddać się muzyce, którą proponował, oczywiście, DJ Dawid. Każdy uczestnik dyskoteki został "odznaczony" czerwonym serduszkiem- walentynkowym symbolem. Dużo emocji wzbudzał taniec z osobą przypadkową, bo wybraną drogą losowania. Sklepik "U Świętego Walentego" był dobrze zaopatrzony- można było ugasić pragnienie i apetyt, z czego uczniowie chętnie korzystali. Po dyskotece rodzice odebrali swoje pociechy, które zmęczone grzecznie poszły (tak myślę) spać.
 

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz