Dary jesieni

23.09.2014, 20:22, Alina Tomaszewska

Jesień, to pora roku, która obfituje różnymi „darami” naszych ogrodów, pól i lasów. Od wielu lat ludzie korzystają z tych dobrodziejstw.
 


23 września uczniowie należący do Małego Samorządu Uczniowskiego przybyli do szkoły w kolorowych strojach jesiennych. O ustalonej wcześniej godzinie wszyscy zebrali się na dolnym korytarzu, aby powitać tą piękną porę roku. W jesienny nastrój wprowadzili wszystkich uczniowie klasy III, recytując krótkie wiersze. Następnie wszystkie dzieci wraz z wychowawcami przystąpiły z zapałem do przygotowania wystawy „Dary jesieni’”. Najmłodsze, z oddziału przedszkolnego przygotowały koszyki wypełnione kasztanami, żołędziami, jarzębiną oraz orzechami. Dzieci z klas pierwszych wzbogaciły naszą wystawę o soczyste owoce i warzywa. Najstarsi uczniowie z klasy II i III wykonali „Owocowo - warzywne stworki”. Ciekawym elementem wystawy były owoce roślin dyniowatych o fantazyjnych, różnorodnych kształtach i kolorach.

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz