Bezpieczna droga do szkoły

29.09.2014, 22:04, Beata Kaczmarek

W ubiegły piątek - 26.09.2014 r. – dzieci klas I naszej szkoły udały się na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bezpieczna droga do szkoły" do zajezdni Jarocińskich Linii Autobusowych.


O godzinie 8.30 pod szkołą czekał na nas autobus podmiejski, który zawiózł nas do Jarocina. A tam dla pierwszoklasistów przewidziano mnóstwo atrakcji. W programie było zwiedzanie radiowozu, samochodu strażackiego, pokaz pierwszej pomocy oraz rozcinania przez strażaków samochodu osobowego w celu wydobycia ze środka uwięzionej osoby rannej. Dzieci miały okazję zwiedzić zajezdnię, warsztat, stację paliw i skasować bilet autobusowy w prawdziwym kasowniku. Każde dziecko otrzymało niespodziankę, a osoby wyróżnione w konkursie plastycznym ciekawe nagrody - grę, koszulkę i worek do ćw. gimnastycznych. Z naszej szkoły wyróżnienie otrzymała Dorotka Konarkowska - kl. I b. Nagrody wręczał wójt Gminy Nowe Miasto n/Wartą - Aleksander Podemski.

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz