Balik karnawałowy

11.01.2015, 19:46, Karolina Walkiewicz

W czwartkowy poranek 8 stycznia 2015r. sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle. Pięknie przystrojona kolorowymi balonami, maskami i łańcuchami wyglądała jak sala balowa zachęcając do szampańskiej zabawy uczniów klas 0 - III.


Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. W szkole zaroiło się od Piratów, Rycerzy, Bohaterów, Aniołków, Kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu… Były Wróżki, Księżniczki oraz różne inne Stworki i Zwierzątka. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w rozmaitych konkursach. Uczestniczyły w tańcu z balonami, w zabawie z krzesłami i w ,,locie" na balonie. Wielkiej zręczności wymagała konkurencja "Zgrabne ręce", która polegała na wrzuceniu 20 ziarenek fasoli do butelki. W czasie zabawy można było przekąsić pysznego cukierka, a zwycięzcy konkursów otrzymali słodkie upominki.
Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawczyniom. Były korowody, kółeczka, tańce w parach oraz wybory Króla i Królowej balu.
Mamy nadzieję, że w tej niezwykłej atmosferze spotkamy się znów za rok.
 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz