Apel z okazji powitania jesieni

25.09.2013, 20:22, Alina Tomaszewska

25 września dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III zebrali się wraz z opiekunami w sali gimnastycznej, aby powitać jedną z najpiękniejszych pór roku - jesień.

Z jesienią wiąże się bogata tematyka z zakresu zbioru warzyw i owoców, sposobów przygotowywania zwierząt do zimy oraz uwrażliwienia na piękno złotej polskiej jesieni.
W sali przystrojonej w jesienne akcenty pojawili się młodzi artyści z klasy III, którzy przedstawili inscenizację pt. „Krasnal, jesień i poziomki”. Były tam skrzaty, wesołe żabki, Pani Jesień i jej asystentki oraz senny niedźwiadek.
Akcja przedstawienia przeplatana była licznymi piosenkami o tematyce jesiennej.
Na zakończenie pani Dyrektor podziękowała artystom za piękny występ, przypomniała uczniom o zasadach bezpieczeństwa oraz stosowaniu zwrotów grzecznościowych.

FOTOGALERIA >>>