AMUL

15.11.2015, 19:13, Anita Gorzelanczyk - Chybka

W dniu 13 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach gościła wraz z grupą studentów profesor zwyczajny UAM w Poznaniu i SWPS w Warszawie pani Anna Izabela Brzezinska.

Pani profesor jest Członkiem Komitetu Psychologii PAN, kierownikiem Zakładu Psychologii Socjalizacji i Wspomagania Rozwoju w Instytucie Psychologii UAM oraz Katedry Psychologii Rozwoju i Edukacji w SWPS w Warszawie. Projekt AMUL został opracowany przez studentów pod kierunkiem profesor Brzezińskiej. Dociera on corocznie do kilkunastu szkół w Wielkopolsce propagując naukę w dynamicznej, interaktywnej i ciekawej formie. Studenci przygotowali dla dzieci takie zajęcia : ,,Różnorodny świat” , ,,Emocje”, ,, Ruch” , ,,Mózg” , ,, NieNewton” , ,, PH” , ,,Matma” , ,,Makaron” . Uczniowie chętnie angażowali się w zadania, które dostarczały wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Rodzice, dziadkowie naszych dzieci mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach ,, Jak pomagać dzieciom w nauce? „ , które przeprowadziła pani profesor Anna Izabela Brzezińska. Dziękujemy za wspólnie miło spędzony czas.