Akcja charytatywna na rzecz Domu Wsparcia Dziecka i Rodziny ''Domostwo'' w Górze

10.12.2014, 18:58, Alina Tomaszewska

W dniach od 24 listopada do 05 grudnia w naszej szkole, kolejny już raz, przeprowadzona została akcja charytatywna - "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem".


Z dużym entuzjazmem zaangażowali się w nią zarówno uczniowie, jak i pracownicy szkoły, przynosząc na miejsce zbiórki takie dary jak: odzież, dezodoranty, perfumy, żele pod prysznic, zabawki, przybory szkolne, książki, słodycze i inne. Celem akcji było uwrażliwienie młodego pokolenia na potrzeby drugiego człowieka.
Po zakończonej zbiórce, 10 grudnia dzięki uprzejmości pana Stefana Klimczaka, odwiedziliśmy Dom Dziecka w Górze. Wraz z życzeniami świątecznymi przekazaliśmy dzieciom zebrane dary. Za wszystko, co udało się zebrać w imieniu podopiecznych domu dziecka i własnym bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy.

 

FOTOGALERIA >>>
 

 
« Wstecz