Akcja charytatywna „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” została zakończona!

17.12.2013, 20:34, Alina Tomaszewska

W bieżącym roku szkolnym po raz kolejny w naszej szkole zorganizowana została przedświąteczna akcja „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” Zbiórkę rozpoczęto 25 listopada i trwała do 06 grudnia.

Na tablicach informacyjnych rozwieszono afisze, a uczniowie wszystkich klas oraz ich rodzice otrzymali dodatkowo ustną informację o rodzaju zbieranych artykułów.
Głównym celem akcji było kształtowanie wśród uczniów wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka.
Przez wiele dni dzieci z wielkim zaangażowaniem przynosiły do szkoły artykuły spożywcze, przybory szkolne, książki, układanki, środki czystości, odzież oraz zabawki.
Po zakończonej zbiórce, 17 grudnia dzięki uprzejmości pana Stefana Klimczaka, odwiedziliśmy Dom Wsparcia Dziecka i Rodziny „Domostwo w Górze” Wraz z życzeniami świątecznymi przekazaliśmy dzieciom zebrane upominki. Jak zwykle zostaliśmy przyjęci ciepło i serdecznie przez kadrę oraz dzieci, które szybko zaprzyjaźniły się z naszymi uczniami.
Za wszystko, co udało się zebrać w imieniu podopiecznych domu dziecka i własnym bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy.

FOTOGALERIA >>>