Ach, co to był za bal!

19.01.2016, 11:35, Alina Tomaszewska

Karnawał, to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją, która dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.


W środę 13 stycznia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach lekcyjnych można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Wystrój sali gimnastycznej wprowadził wszystkich w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dzieci miały też możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w rozmaitych konkursach. Uczestniczyły w tańcu z balonem, w zabawie z krzesłami oraz w zjadaniu jabłka bez pomocy rąk. W czasie zabawy można było przekąsić pysznego cukierka, a zwycięzcy konkursów otrzymali miłe upominki.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca wszyscy z żalem opuszczali salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego dnia.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!
          

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz