Światowy Dzień Pluszowego Misia

29.11.2015, 22:15, Karolina Walkiewicz

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie - pluszowe misie opanowały 25 listopada naszą szkołę. Przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia dzieci przybyły ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem.  


Uroczysty dzień rozpoczął się od wizyty zaprzyjaźnionego z naszą szkołą Kubusia Puchatka, który częstował dzieci pysznymi cukierkami, chętnie się przytulał i pozował do zdjęć. Następnie uczniowie klasy VI odwiedziły oddziały przedszkolne oraz klasy I - III i zapoznały dzieci z historią powstania pluszowego misia. Czytali też z podziałem na role wybrane opowiadania o misiach.
Ten dzień w szkole pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy i radości z zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

 

Fotogaleria>>> 

 
« Wstecz