23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13.01.2015, 21:51, Alina Tomaszewska

Kochani! 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej gminie dobiegł końca.

W tym roku rzesza wolontariuszy kwestowała na rzecz podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

 

 

11 stycznia 2015r. 8 wolontariuszy z naszej szkoły (Agnieszka Kudaj, Sylwia Bryl, Aleksandra Radoła, Kinga Andraszak, Jakub Stangreczak, Bartosz Stiller, Nowak Weronika i Marcin Pawłowski)wyruszyło w teren i zebrali kwotę 1140,75 PLN. Pogoda w tym roku nie dopisała, ale uczniowie naszej szkoły spisali się na medal! Mieszkańcy okolicznych wiosek jak zwykle wykazali się ogromną hojnością. Serdecznie Wszystkim dziękujemy!

 

FOTOGALERIA >>>

 
« Wstecz