ORGANIZACJA PRACY

Dokumenty i Regulaminy

Statut szkoły: otwórz....

Regulamin stołówki szkolnej: otwórz....

Program wychowawczo - profilaktyczny: otwórz....

Zasady usprawiedliwiania nieobecności uczniów na obowiązkowych zajęciach szkolnych: otwórz....

Zasady zwalniania uczniów z zajęć lekcyjnych: otwórz....

Warunki używania telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych: otwórz....

Regulamin wypożyczania i udostępniania podręczników (materiałów edukacyjnych): otwórz....

Regulamin dowozu uczniów do szkoły: otwórz....

Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego: otwórz....

Plan Pracy Małego Samorządu: otwórz....

Regulamin Samorządu Uczniowskiego: otwórz....

Regulamin biblioteki Szkolnej:otwórz....

Program Wychowania Zdrowotnego:otwórz....

Regulamin Świetlicy: otwórz....

Regulamin Samorządu Uczniowskiego:otwórz....

 

Realizowane Projekty

 

.
  • "Otwarta szkoła. Zapraszamy, odwiedzamy, pomagamy"
  • " Jak ktoś pomaga innym, jego dusza pięknieje"
  • "Promujemy języki obce."
  • "Dbajmy o siebie i innych"
  • „ 100 lat Niepodległej” Projekt edukacyjny związany z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości oraz setną rocznicą wybuchu powstania Wielkopolskiego
     

 

 

 

 

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
w roku szkolnym 2017/2018
w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach

 


30.04.2018 r. (poniedziałek)
02.05.2018 r. (środa)
04.05.2018 r. (piątek)
01.06.2018 r. (piątek)

 

 

 

 

 

ODJAZDY AUTOBUSÓW

 

 

Kruczynek - godz. 7.50

 

Kruczynek II - godz. 7.55

 

Skoraczew - godz. 8.05

 

Kruczyn - godz. 8.07

 

Chwalęcin - godz. 8.10

 

Michałów - 8.12

 

Stramnice - godz. 8.05

 

Osiek - godz.8.08

 

Szypłów - godz. 8.10

 

Szypłów II - godz. 8.12

 

Jadwigów - godz.8.14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plan lekcji klasy II - III

 

 

 

 

  Klasa I Klasa III Klasa IV
PONIEDZIAŁEK
  1. Zajęcia zintegrowane
  2. Zajęcia zintegrowane
  3. Zajęcia zintegrowane
  4. Zajęcia zintegrowane
  5. Religia

 

  1. Zajęcia zintegrowane
  2. Zajęcia zintegrowane
  3. Zajęcia zintegrowane
  4. Zajęcia zintegrowane
  5. Język angielski

 

  1. J. polski
  2. Religia
  3. Matematyka
  4. Informatyka I /w-f II
  5. w-f I /J. niemiecki II
  6. w-f I / J. angielski II
  7. Informatyka
WTOREK
  1. Zajęcie zintegrowane
  2. Zajęcia zintegrowane
  3. Zajęcia zintegrowane
  4. Język angielski

 

  1. Zajecia zintegrowane
  2. Zajęcia zintegrowane
  3. Zajęcia zintegrowane
  4. Zajęcia zintegrowane

 

  1. Matematyka
  2. Godzina wychowawcza
  3. Przyroda
  4. J. polski
  5. WDŻ
  6. Informatyka II / d.w.

 

 

ŚRODA
  1. Zajęcia zintegrowane
  2. Zajęcia zintegrowane
  3. Zajęcia zintegrowane
  4. Zajęcia zintegrowane
  5. Religia
  1. Zajęcia zintegrowane
  2. Zajęcia zintegrowane
  3. Zajęcia zintegrowane
  4. Zajęcia zintegrowane

 

 

  1. Muzyka
  2. J. polski
  3. Matematyka
  4. Religia
  5. Historia
  6. J. angielski I / w-f II

 

CZWARTEK
  1. Zajęcia zintegrowane
  2. Zajęcia zintegrowane
  3. Zajęcia zintegrowane
  4. Język angielski
  1. Religia
  2. Zajęcia zintegrowane
  3. Zajęcia zintegrowane
  4. Zajęcia zintegrowane
  5. Zajęcia zintegrowane
  6. Język angielski
  1. J. angielski I /J. niemiecki II
  2. Przyroda
  3. J. niemiecki I / w-f II
  4. J. polski
  5. J. angielski II / w-f I
  6. Plastyka

 

PIĄTEK
  1. Zajęcia zintegrowane
  2. Zajęcia zintegrowane
  3. Zajęcia zintegrowane
  4. Zajęcia zintegrowane

 

 

  1. Religia
  2. Język angielski
  3. Zajęcia zintegrowane
  4. Zajęcia zintegrowane
  5. Zajęcia zintegrowane

 

  1. J. polski
  2. Matematyka
  3. J. angielski I / w-f II
  4. J. angielski II / J. niemiecki I
  5. Technika
  6. w-f I / d.w.

 

 

Plan lekcji klasy IV-VI

 

  Klasa V Klasa VI Klasa VII
PONIEDZIAŁEK
  1. Matematyka
  2. J. polski
  3. J. niemiecki
  4. Przyroda
  5. WDŻ
  6. Religia
  7. w-f

 

 

  1. J. polski
  2. Matematyka
  3. Przyroda
  4. J. angielski
  5. Zajęcia komputrowe
  6. Zajęcia techniczne
  7. Religia


 

  1. Chemia
  2. J. polski
  3. Informatyka I
  4. Matematyka
  5. Fizyka
  6. J. niemiecki
  7. J. angielski
  8. w-f

 

WTOREK
  1. J. polski
  2. Godzina wychowawcza
  3. Język niemiecki
  4. Matematyka
  5. Zajęcia komputerowe
  6. w-f


 

  1. Język polski
  2. Godzina wychowawcza
  3. J. polski
  4. Informatyka
  5. J. niemiecki
  6. Przyroda
  7. w-f
     
  1. J. polski
  2. Godzina wychowawcza
  3. Matemtyka
  4. Plastyka
  5. Doradztwo zawodowe
  6. J. niemiecki
  7. Informatyka II
  8. w-f

 

ŚRODA
  1. Matematyka
  2. Przyroda
  3. Muzyka
  4. Historia
  5. J. angielski
  6. J. polski
  1. Język niemiecki
  2. Matematyka
  3. J. polski
  4. Muzyka
  5. w-f
  6. Religia
  7. J. angielski
  1. Biologia
  2. Muzyka
  3. J. polski
  4. D.W.
  5. Geografia
  6. Historia
  7. Religia

 

CZWARTEK
  1. J. polski
  2. Matematyka
  3. Język angielski
  4. w-f
  5. Plastyka
  6. Zajęcia techniczne

 

  1. Matematyka
  2. J. polski
  3. Matematyka 
  4. Przyroda
  5. J. polski
  6. w-f

 

  1. Chemia
  2. Język angielski
  3. Geografia
  4. Matematyka
  5. Fizyka
  6. J. polski
  7. w-f

 

PIĄTEK
  1. J. polski
  2. Historia
  3. Matematyka
  4. w-f
  5. Przyroda
  6. J. angielski
  7. Religia
  8.   

 

  1. Matematyka
  2. Język polski
  3. Historia
  4. Przyroda
  5. w-f
  6. Plastyka

 

  1. Historia
  2. J. polski
  3. Biologia
  4. Matematyka
  5. J. niemiecki
  6. Religia
  7. w-f